Ahoj, jsme dva bráchové Milan a Martin, kteří se od malička pohybovali v rodinné šicí dílně. Oba dva milujeme sporty snad ve všech podobách, milujeme hory a pohyb v přírodě vůbec a zároveň oba milujeme kšiltovky. Museli byste si vlastně dost přivstat, aby jste nás bez nich mohli prakticky vidět.

Proto jsme se rozhodli zúročit naše zkušenosti a dovednosti s výrobou oblečení a designu a založit projekt KŠILTOVKÁRNA.CZ. Ve vlastní dílně v Kořenově v Jizerských horách vyrábíme čepice našeho vlastního a originálního designu, převážně se sportovní a horskou tématikou. K výrobě používáme moderní stroje i technologie tak, aby naše kšiltovky byly nejenom nápadité a originální, ale po technické stránce propracované a kvalitní.

Všechny naše výrobky jsou vyráběné ve velmi omezených kolekcích tak, aby si udrželi svůj vlastní styl a originalitu. I když jsme malá rodinná firma, prakticky na začátku dlouhé cesty, věříme, že vás nějaký z našich designů zaujme a stanete se i vy členem naši „kšiltovkové rodiny“.